Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 12.03.2009 14:41:11 

Devil´s Wrat is Cruel & [DWiC]

Zajímavosti v gta San andreas

1. Masový hrob

Pár kroků jihozápadně od Hadí farmy je auto Bobcat a za ním masový hrob. Těžko říct, co se zde stalo nebo jestli někdo nevyvraždil celou vesnici, ale tělo, která jsou zde, nejsou zahrabána a jsou v pytlích.

2. Regular tom

Tato lokace se nachází nedaleko přehrady v poušti. Je jihovýchodně od přehrady, západně od oblasti 51 a severně od velkého satelitu. Pokud pojedete po asfaltce, tak je tam odbočka k restauraci, která je zavřená. Nedaleko od ní je Regular tom. Je to horký pramen, který občas vytryskne.

3. Fallen rock

Na východ od vašeho letiště v poušti můžete najít část zlomeného skalního pískovcového útvaru. Je to prostě jen spadlá skála, ale není na škodu ji vidět.

4. The Big ear

Big Ear je velký satelit v poušti, který slouží k zachycení všemožných radiových vln. Je vskutku obrovský a nemůžete ho přehlédnout. Pokud vyjedete až k němu, tak zde můžete najít brýle pro tepelné vidění a jeep Sandking.

5. Cave

Cave, nebo-li jeskyně, je další útvar nacházející se v poušti. Vchod do ní je jihovýchodně od Big earu pod železničním mostem, který vede přes řeku. Uvnitř najdete jen policejní hvězdičku. Druhý vchod je pár kroků na sever. Pokud půjdete vedle koryta řeky, nemůžete ho minout.

6. Driveway Deagle

Driveway Deagle je letadlo, které je v jednom městečku - Fort Carson. Je zaparkované u jednoho domu a skoro se s ním nadá odletět. Mně skoro ihned explodovalo.

7. Moře

V moři se pohybuje spousta ryb, medúz a nejrůznějších potvor. Viděli jste ale třeba želvu nebo delfína?

8. Kasina

V Las Venturas můžete najít tři kasína, ve kterých si lze docela slušně vydělat. Jsou to Caligula's, Four Dragoons a Floor. Každé je jinak zařízeno, nicméně ve všech jsou stejné hry.
Kde jsou první dvě ví každý, kdo hrou prošel. Třetí, The Floor je v Redsand East, ale i tak je přiložena mapa (modře Caligula's, hnědě Four Dragoons, zeleně The Floor).

9. Znečištěná voda

Na západ od majáku, který stojí v Los Santos na pláži Santa Maria je jezírko. Nežijí v něm žádné ryby a nejsou zde ani rostliny. Voda v něm je znečištěná, zřejmě nějakým odpadem. Zajímavé je, že po malém vodopádu je voda již průzračně čistá.

10. Svítící kámen

V tomto znečištěném jezírku, které je popsáno výše je kámen, který z neznámých důvodů v noci svítí. Voda je asi radioaktivní, takže kámen při tmě fosforeskuje.

11. Znečištěná studna

Ve vesnici Montgomery můžete najít studnu, ve které je radioaktivní voda. Možná to má souvislost s jezírkem, ale kdo ví. Studna je uzavřena, takže se tam ani nemůžete podívat.

12. Kolečkové křeslo

Ve vesnici Palomino Creek na pláži, kde lze získat misi Beat the Cock je molo, na kterém je zrezlé kolečkové křeslo. Nikdo neví, co se s majitelem stalo, ale pravděpodobně to byl rybář a patřila mu i nedaleká chatka.

13. Non Stop prodejny

V herním světě můžete najít spousty obchodů, které jsou otevřeny Non-stop, tzn. 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Uvnitř si lze koupit z automatů jídlo nebo pití, ale také si zahrát staré automatové hry. Tady je mapa, kde lze všechny prodejny navštívit. Lokace je značena hnědou šipkou. Z úsporných důvodů je mapa malá, ale stále čitelná, i tak prosím omluvte její velikost.

14. Největší kuřata

Víte kde se prodávají největší grilovaná kuřata? No přece na severu San Andreas. V malé vesničce severně o letiště v poušti mají ta nejlepší a největší kuřata. I značka to dokazuje.

15. Sázkové kanceláře

V San Andreas jsou dvě sázkové kanceláře, kde si můžete vsadit na dostihy. V každé z nich jsou stroje, ve kterých označíte vašeho favorita a zadáte sumu peněz. Pak se díváte na samotný dostih a doufáte, že váš kůň vyhraje.

16. Neoznačený Pay-and-Spray

V Las Venturas můžete najít neoznačený Pay-and-Spray. Nachází se jeden blok jihovýchodně od Caligulova kasina vedle patrových garáží.

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek